Zielone szkolenia, czyli jakie?


Zielone szkolenia, czyli szkolenia z zakresu ochrony środowiska inne niż wszystkie.


3 x E

Ekspercko – wysoko wykwalifikowani trenerzy
Efektywnie – prosty i komunikatywny przekaz wiedzy
Ekologicznie – zielony standard organizacji szkolenia


Dbanie o środowisko naturalne to obowiązek każdego z nas. O tym, że nie jest to frazes, najlepiej wiedzą przedsiębiorcy, którzy na co dzień muszą się mierzyć ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi. Zmieniające się przepisy, nowe obowiązki, rosnące kary oraz coraz wyższe koszty ochrony środowiska w firmie stanowią dobre powody, aby rozejrzeć się za szkoleniem.

classroom-470680_1920Zielone Szkolenia prowadzone są przez ekspertów, którzy nie tylko mają ogromną wiedzę w danej dziedzinie, lecz także są praktykami. Z pewnością pomogą Ci przebrnąć przez gąszcz nurtujących Cię pytań w łatwy i zrozumiały sposób. Część merytoryczna przeplatana jest ćwiczeniami praktycznymi. Ze szkolenia wyjdziesz z użyteczną wiedzą. Posiłkujemy się aktualnymi interpretacjami urzędów marszałkowskich, Ministerstwa Środowiska oraz orzeczeniami sądów administracyjnych. Możesz mieć pewność co do tego, że przekażemy Ci informacje z pierwszej ręki.


Co nas wyróżnia?

Stawiamy na komunikatywny przekaz. Każdy z naszych trenerów przeszedł kurs wystąpień publicznych i nauczania osób dorosłych. Nauka przez doświadczenie, studia przypadku z konkretnych firm, ćwiczenia praktyczne, dyskusje kaskadowe – dla naszych trenerów to podstawowe narzędzia pracy. To wszystko w dogodnym miejscu, w nowoczesnej sali ze smacznym i zdrowym jedzeniem.

Nasze szkolenia organizujemy zgodnie z zielonym standardem. Odbywają się zawsze w miejscu, do którego bez trudu dojedziesz komunikacją miejską. Regionalne, ekologiczne jedzenie – to jeden z elementów zielonego standardu. Udostępnienie większości materiałów w wersji elektronicznej nie tylko pozwoli na oszczędność papieru, lecz także ułatwi Ci korzystanie z tych materiałów – będziesz mieć do nich dostęp w dowolnej chwili.

Zielone Szkolenia organizujemy na najwyższym poziomie, bo ochrona środowiska to nasza pasja. Mamy nadzieję zarazić nią również Ciebie.


ZOBACZ ZIELONE SZKOLENIA