Przekonaj szefa!


Chcesz wybrać się na szkolenie z ochrony środowiska, ale brakuje Ci argumentów aby przekonać szefa? Dostarczymy Ci ich!

JA: Szefie znalazłem ciekawe szkolenie z ochrony środowiska.


SZEF:
Szkolenie z ochrony środowiska? Przecież obsługuje nas firma, jak ona się tam nazywa…? Doradza nam w temacie ochrony środowiska.


JA:
No tak, ale ona nas tylko rozlicza w urzędach, a odpowiedzialność i tak jest zawsze po naszej stronie. Zgadzam się! Pracują tam eksperci, ale lepiej trzymać rękę na pulsie, choćby po to, żeby wiedzieć za co im płacimy.


SZEF:
Dobrze, ale od tego mam przecież Ciebie.


JA:
Tak, szefie i właśnie dzięki szkoleniom jestem w stanie lepiej dbać o interesy firmy. Przepisy ciągle zmieniają się, pojawiają się nowe interpretacje, a o wysokości potencjalnych kar szef wolałby nawet nie słyszeć.


SZEF:
A dlaczego nie możesz tego wszystkiego dowiedzieć się z internetu?


JA:
Szefie, przeszukiwanie internetu zajmie mi o wiele więcej czasu niż szkolenie, a wie szef jaka bywa jakość tego co jest dostępne on-line. Na szkoleniu będę miał informacje z pierwszej ręki. Prowadzi je uznany ekspert, zjadł zęby na tych przepisach.


SZEF:
Widzę, że bardzo Ci zależy na tym szkoleniu.


JA:
Tak, bo wiem, że przyda mi się w pracy. To dobra inwestycja dla firmy. O wiele więcej będzie nas kosztowało, jeśli coś nam umknie i wlepią nam karę. Musimy być z przepisami na bieżąco.


SZEF:
Jak już mówisz o pieniądzach, to ile będzie mnie kosztowało to Twoje szkolenie z ochrony środowiska?


JA:
To ani najdroższe ani najtańsze szkolenie na rynku, ale jestem pewny, że stosunek jakości do ceny jest najwyższy. Zielone Szkolenia mają opinie najlepszych szkoleń z ochrony środowiska. Co więcej bardzo mocno stawiają na przystępny sposób przekazywania wiedzy. Mają nawet motto: „Mniej na slajdach, więcej w głowach”, co do mnie przemawia, bo nie znoszę przeładowanych prezentacji.


SZEF:
No dobrze, dobrze. Jeszcze chwila i pomyślę, że dla nich pracujesz. Wypełniaj formularz i nie zawracaj mi już głowy.


JA:
Dzięki szefie.


SZEF:
Poczekaj jeszcze… Może weź Kasię z księgowości, jej też się to przyda.


ZOBACZ NASZE SZKOLENIA