Szkolenie Opakowania


Gospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymiGospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymi
– aktualne wymagania oraz najnowsze zmiany
w przepisach


szarabelka
WPROWADZENIE
szarabelka

Przepisy z zakresu gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi obowiązują w Polsce od 2002 r. Swoim zakresem obejmują blisko 100 tys. firm, zarówno produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Nowa ustawa o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi z 2013 r. wprowadziła szereg nowych rozwiązań i obowiązków w zakresie odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Kolejne zmiany w przepisach są obecnie przygotowywane przez Ministerstwo Środowiska. Projekt nowelizacji ustawy został przedstawiony 4 października 2016 r. Jego celem jest  implementacja postanowień dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/720 z dnia 29 kwietnia 2015 r. zmieniającej dyrektywę 94/62/WE. Planowane zmiany oraz najnowsze interpretacje będą jednym z tematów szkolenia.

Zapraszamy na szkolenie, dzięki któremu poznasz, uporządkujesz lub przypomnisz sobie najważniejsze wymagania prawne w zakresie gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi. Nie zabraknie praktycznych wskazówek, opisów dobrych praktyk oraz informacji na temat najnowszych zmian w przepisach.

Nasze szkolenia prowadzone są w jasny i przystępny sposób. Zatrudniamy najlepszych ekspertów, którzy nie tylko posiadają bogatą wiedzę, lecz także potrafią się nią dzielić.

szarabelka
DO KOGO ADRESOWANE JEST SZKOLENIE
szarabelka

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy szkolenie jest dla Ciebie, to odpowiedź jest prosta: TAK!
Jeżeli masz jednak wątpliwości – zerknij na nasz program, żeby je rozwiać.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, organizacji niekomercyjnych oraz urzędów. Zapraszamy osoby zainteresowane zdobyciem lub podniesieniem kwalifikacji w obszarze znajomości wymagań prawnych ochrony środowiska dotyczących gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska, gospodarkę magazynową, zaopatrzenie, administrację, logistykę, zarządzanie, planowanie i rozwój oraz egzekwowanie prawa – w szczególności dla przedstawicieli przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, administracji publicznej oraz firm zajmujących się doradztwem w zakresie ochrony środowiska.

szarabelka
CEL SZKOLENIA
szarabelka

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom praktycznych informacji na temat najważniejszych obowiązków przedsiębiorstw w zakresie gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi.

Wiemy jak ważne jest połączenie teorii z praktyką, dlatego zagadnienia merytoryczne omawiane są w odniesieniu do konkretnych przykładów z firm. Część wykładową uzupełniają ćwiczenia praktyczne – po to, abyś ze szkolenia wyszedł z użyteczną wiedzą. Chcemy, żebyś zawsze miał informacje z pierwszej ręki, i dlatego posiłkujemy się interpretacjami urzędów marszałkowskich i Ministerstwa Środowiska oraz orzeczeniami sądów administracyjnych.

szarabelka
KOSZTY
szarabelka

cena_nowa

Cena obejmuje:

  • wykłady i ćwiczenia
  • materiały szkoleniowe w wersji wydrukowanej i elektronicznej
  • zestaw stosownych aktów prawnych w wersji elektronicznej
  • serwis kawowy i obiad
  • certyfikat ukończenia szkolenia

UWAGA: Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje prawo do 2 godzin konsultacji z ekspertem.

szarabelka
UWAGI
szarabelka

Oferujemy również możliwość organizacji szkolenia zamkniętego.

Korzyści:

  • dogodny termin i miejsce
  • indywidualny program
  • możliwość negocjacji ceny

szarabelka
PYTANIA I ZAPISY
szarabelka

Biuro Zielone Szkolenia
+48 793 446 913
biuro@zieloneszkolenia.pl

szarabelka
PROGRAM SZKOLENIAszarabelka

Zobacz:szarabelka
belka_zs