O nas


Od ponad 15 lat zawodowo zajmujemy się ochroną środowiska.
To nasza pasja i praca w jednym. Dzięki temu doskonale wiemy, co
w branży piszczy.

 

Zielony zawrót głowy

szkolenia z ochrony środowiskaZ punktu widzenia przedsiębiorcy, ochrona środowiska to wymagania prawne ponad 500 aktów regulujących materię bardziej skomplikowaną niż księgowość. Ciągłe zmiany w przepisach, nowe obowiązki i wysokie kary za nawet niewielkie przewinienia to problem, który może dotyczyć każdego przedsiębiorcy.  Niestety, nawet jeśli korzystamy z usług zewnętrznych firm doradczych, to i tak odpowiedzialność za ewentualne błędy wciąż leży po naszej stronie. Warto więc poświęcić czas na zgłębienie tematu, żeby w przyszłości uniknąć zielonego zawrotu głowy. 

 

Ty też tak masz?

Od czego zacząć? Szukamy szkolenia z ochrony środowiska! Tylko jak wybrać takie, po którym będę wiedzieć więcej niż przed nim? I po, którym wrócę do swojej firmy z konkretnymi rozwiązaniami, a nie kolejnymi pytaniami?

Nie ma bowiem nic gorszego niż zmarnowany dzień i zaległości, a w głowie wciąż te same znaki zapytania. Duszna sala, senny głos prowadzącego i niekończące się slajdy przygotowane metodą kopiuj/wklej z Dziennika Ustaw. Znasz to?


Czy da się inaczej?

Marzą Ci się szkolenia z ochrony środowiska prowadzone przez praktyków, a nie teoretyków? Ekspertów, którzy nie tylko mają wiedzę, lecz także potrafią się nią dzielić? Chciałbyś pójść na szkolenie, którego program został przygotowany według najlepszych standardów nauczania osób dorosłych?

Nauka przez doświadczenie, studia przypadku z konkretnych firm, ćwiczenia praktyczne, dyskusje kaskadowe. Wszystko to w dogodnym miejscu, w nowoczesnej sali ze smacznym i zdrowym jedzeniem!


Chciałbyś wyjść ze szkolenia z listą konkretnych zadań

do wykonania w firmie oraz pakietem wzorów
i druków przydatnych w pracy?

 

Co byś powiedział, gdyby szkolenie było zielone nie tylko z nazwy, lecz także z charakteru jego organizacji i mogło się szczycić spełnieniem standardu zielonych wydarzeń?


To jak: chcesz się przekonać, kto prowadzi
najlepsze szkolenia z ochrony środowiska?